استراتژی بازاریابی اینستاگرام برای موفقیت


Categories :

ارسال در زمان مناسب

زمان استفاده از بازاریابی اینستاگرام همه چیز است. تعامل شما بستگی به زمان شما دارد. اگر در زمان بدی پست کنید، ممکن است مورد توجه قرار نگیرید. صبح زود یا اواخر شب بهترین زمان برای ارسال پست است. در طول یا بین 9 تا 5 ساعت کاری پست نکنید. بدترین روز برای تعامل در یک هفته یکشنبه است، در حالی که دوشنبه و پنجشنبه بیشترین میزان تعامل و ترافیک فالوور اینستاگرام را دارند.

پروفایل های مشابه اینستاگرام را دنبال کنید

افرادی را دنبال کنید که همان علاقه شما را دنبال می کنند. اگر افرادی با علایق مشابه را دنبال کنید، مطمئنا مورد توجه قرار خواهید گرفت. بعلاوه، احتمال بیشتری دارد که شما را دنبال کنند. با افرادی تماس بگیرید که فکر می کنید به محصولات شما علاقه مند هستند.

یک نام مناسب برای اینستاگرام دریافت کنید

بعید است که مردم شما را با نام شما جستجو کنند مگر اینکه شما یک سلبریتی باشید. بنابراین نام‌هایی را در اطراف وب‌سایت کسب‌وکار یا صنعتی که در آن کار می‌کنید ایجاد کنید. Here’s more information in regards to حذف فالوور فیک اینستاگرام look at the web page.
اکنون، وقتی افراد مرتبط با صنعت شما کلمات کلیدی مرتبط را جستجو می‌کنند، به احتمال زیاد نمایه شما نمایش داده می‌شود. در اینجا یک استراتژی بازاریابی قدرتمند در اینستاگرام وجود دارد. نام کاربری خود را با چیزی که می فروشید یکسان کنید زیرا این همان چیزی است که مردم به دنبال آن هستند.

عاقلانه از توضیحات استفاده کنید

هنگام نوشتن توضیحات، مطمئن شوید که مردم را از مزایای شما و کسب و کارتان مطلع کنید. پیوندی به کانال یا کمپین تبلیغاتی خود اضافه کنید تا افراد صفحه خود را هدایت کنید.

اضافه کردن متن به تصاویر و استفاده از هشتگ

راستش را بخواهید، اینستاگرام بیشتر در مورد تصاویر است تا متن های ساده. افزودن تصاویر یک راه عالی برای آگاه کردن مردم از شگفت انگیز بودن محصول یا خدمات شما است. از محتوای بصری قوی استفاده کنید که توجه را به خود جلب کند.

همه باید از هشتگ در اینستاگرام استفاده کنند و اگر می خواهید کسب و کار شما مورد توجه قرار گیرد باید از هشتگ استفاده کنید. استفاده از هشتگ ها مطمئن می شود که در لیست کلمات کلیدی پرطرفداری قرار می گیرید که مردم به دنبال آن هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *